TÜRKİYENİN HER YERİNE KARGO İLE TESLİMAT TOPTAN VE PARAKENDE SATIŞLARIMIZ MEVCUTTUR. TÜRKİYENİN HER YERİNE KARGO İLE TESLİMAT TOPTAN VE PARAKENDE SATIŞLARIMIZ MEVCUTTUR. TÜRKİYENİN HER YERİNE KARGO İLE TESLİMAT TOPTAN VE PARAKENDE SATIŞLARIMIZ MEVCUTTUR. TÜRKİYENİN HER YERİNE KARGO İLE TESLİMAT TOPTAN VE PARAKENDE SATIŞLARIMIZ MEVCUTTUR.

Yeni Nesil Akustik Lambri Duvar Paneli Siyah 100*275 cm

Ürün Kodu: WDP-SİYAH
  • Ahşap panelin özgün tasarımıyla ses yalıtımını ve dekorasyonu bir arada sunan siyah duvar paneli.
  • 3.000,00 TL
    1.750,00 TL + KDV
    %30
  • Kategori: AKUSTİK PANEL
  • Stok: 20+
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER

Kargo Alıcı Öder

Yeni Nesil Lambri Duvar Paneli 

Woodipol lambri duvar panelinin genişliği 100 cm uzunluğu 275 cm'dir.Sitedeki fiyatımız 1 adet fiyatımızdır.

Yeni Nesil Lambri Duvar Paneli Özellikleri

En: 100 cm 

Boyu:275 cm 

Kalınlık : 3 mm Keçe , 6 mm MDF (Toplam 9 mm Kalınlık)

Yeni Nesil Lambri Duvar Paneli Ne İşe Yarar ?

Yeni Nesil Lambri duvar paneli, yüzeyinde bulunduğu keçe sayesinde, ses dalgalarını ve ortamdaki yankıyı en aza indirger. Yeni Nesil Lambri malzemeler doğru yerleşim planıyla uygulandığında etkili sonuç verir ve estetik olarak hoş tasarımlara imkan sunar. TV ünitesi arkası dekorasyonu, yatak odası dekorasyonu, koridor dekorasyonu ya da ofis dekorasyonu gibi birçok yaşam alanlarında dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Yeni Nesil duvar paneli yapılması, duvarın veya tavanın diğer tarafındaki yalıtımı iyileştirmez, ses geçişini engellemez.

Yeni Nesil Lambri Duvar Paneli Nasıl Uygulanır ?

Yeni Nesil lambri duvar panellerimizi silikon benzeri yapıştırıcılar ile yapıştırılabilir veya keçe bölümünden vidalanabilmektedir. Yeni Nesil lambri duvar panellerimizin bir diğer avantajlı özelliği ise, esnek ve bükülebiliyor olmasıdır. Bu bize yamuk duvarınız varsa ya da kolonlarınızın şekli bozuk veya oval geliyorsa, yeni nesil duvar paneli ölçü almadan kolay bir şekilde duvara sabitleyebilirsiniz. Böylelikle biçimsiz görünen kolon veya duvarlarınız var ise, yeni nesil lambri panel ile dekore edebilir, kötü görüntüyü kamufle edebilirsiniz. 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...